May 22, 2009

Posted in Formula 1 | 12 Yorum

Bridgestone’la Fotoğraf Gönderenlere Ayrıca 10 Paddock Davetiyesi!

settar-bridgestone

Pek değerli Carluvr.com okurları;

Yarışmamız başladığından beri oldukça yoğun bir ilgi ve hevesle Paddock Club davetiyelerini kazanmak için uğraşıp duyuyorsunuz. Bu arada bazı arkadaşlar büyük ödülümüz olan 3 günlük Silver 8 biletini ve cumartesi günü Paddock Club + Paddock Area davetiyelerini kazanamama ihtimalinden dolayı şimdiden tedirgin oldular.

Bridgestone‘la görüştük ve özellikle ballandıra ballandıra anlattığımız Paddock deneyimi için ek bir kontenjan yaratabilir miyiz diye baktık. Bridgestone markası, sosyal mecraya olan inancı ve güveniyle bana +10 adet Cumartesi günü Paddock Club + Paddock Area davetiyesi daha temin edeceğini söyledi.

Bu yeni 10 davetiye yarış gününü kapsamıyor. Bu 10 sürpriz davetiyeyi kazananlar sadece cumartesi günü pistte misafir olacak ve Paddock’ta krallar gibi ağırlanıp F1’in kalbinde dolaşma imkanı bulacaklar.

10 sürpriz Cumartesi Paddock davetiyesini 22-27 Mayıs 2009 tarihleri arasında geçerli olacak ayrı bir oyunla veriyoruz. Oyunun kuralları şöyle:

– Bir Bridgestone lastiğinin yanında yüzünüz ve logo görünecek şekilde -tercihen gülümseyerek- fotoğraf çekeceksiniz, (benim yukarıdaki kötü örnekteki gibi bilgisayarla eklenenler sayılmıyor)

– Lastik yerine Bridgestone logosu da olur, yalnız bilgisayar ekranında değil, gerçek hayatta olmalı bu logo ve okunabilir çıkmalı. Suratınız tam görünmese de Bridgestone logosunun net görünmesi önemli, isterseniz Bridgestone yetkili satıcısının önünde çekin kendinizi ama gerçek bir foto olsun,

bridgestone.f1.experience+paddock10@gmail.com adresine bu çektiğiniz fotoyu ad, soyad, yaş, e-posta adresi ve cep telefonu bilgileriniz ile birlikte göndereceksiniz,

– Gönderenlerin sırasına bakılacak ve yukarıdaki şartları sağlayan 1, 2, 3, 4, 5 ile 21, 22, 23, 24, 25. kişiler Paddock davetiyesini kazanacaklar,

– Bu foto rallimiz 22-27 Mayıs tarihleri arasında sürecek. 27 Mayıs’ta da kazananları açıklayacağız.

Bu arada her soruya bir ödül şeklinde süren oyunumuzda bir değişiklik yok. Kalan 7 yarış ve Paddock davetiyesini o şekilde vermeye devam ediyorum.

Umarım ana kampanyamızda verdiğimiz ödüllere ek olarak sunduğumuz bu +10 davetiye yeni bir grup Formula 1 meraklısının İstanbul Park’ta muhteşem bir zaman geçirmesine neden olur.

+10 Paddock davetiyesi için fotoğraf gönderme oyunumuza e-posta gönderdiğinizde katılım şartlarımızı kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Herkese iyi şanslar ve iyi eğlenceler!